5 кроків ідеального весілля

23 June 2018

Для проведення ідеального весілля компанія Bonne fete підготувала 5 основних кроків, що необхідні для проведення феєричного дійства. Ми віримо, що за допомогою них цей важливий для Вас день стане ідеальним.
1. Концепція весілля.
Кожна наречена хоче, щоб її весілля було найкращим, але у кожного ідеали свої, тому концепцію потрібно підбирати індивідуально. Залежно від особистих вподобань:

 • для креативних та творчих людей - стилізовані весілля (80-ті, у стилі Великого Гетсбі);
 • для спокійних та стриманих - класичні весілля в ніжних тонах з гармонійно поєднаною флористикою та затишним залом;
 • для стриманих експериментаторів - стиль бохо (Богемний стиль) чи рустік, залежно від пори року;
 • тюльпанове, бузкове, виноградне весілля.

Концепція повинна бути витримана у всьому: поліграфії (запрошеннях, меню, іменних картках, розсадці), образах молодих та оформленні свята. Тоді це створить відповідну атмосферу та надасть стиль святу. Головне, не забувати, що свято творять деталі, тому їх не можна відкидати на задній план, а обдумати і уявити кожну дрібничку!!!
2. Місце проведення
Обираємо відповідно до концепції або вишуканий ресторан чи шатро, або задній двір власного будинку (чи орендованого).
Ресторан:

 • Відповідно до кількості гостей;
 • Відповідно до комфорту добирання;
 • Смак та подача страв(!!!) В ресторані повинно бути смачно та комфортно. Задекорувавши, можна зробити будь-який зал помпезним, або навпаки, але смак та якість страв нам не під силу змінити.
 • Наявність прибудинкової території (! Пункт під сумнівом, оскільки маючи велику територію ти розпорошуєш людей. І тоді виходить: "Чому ніхто не танцює? Де всі гості?" Ні, ми не проти двору... маленький затишний дворик вітається) .

Неабияку увагу потрібно звернути на наявність кондиціонерів, опалення, холодильників та власної комірки під ключ (для Ваших особистих речей). Усі деталі, такі як вартість меню, обслуговування, оренда залу, фуршетна нарізка, години роботи закладу – все це необхідно обговорити заздалегідь при замовленні залу, аби уникнути незручностей по закінченню свята.
Місце проведення свята - дуже важливий пункт, яким не можна нехтувати!
3. Підрядники
Підрядники - це ті люди, послуги яких ви замовляєте для проведення вашого весілля (організатори, координатори, ведучі, фотооператори, декоратори, музиканти, відеооператори, перукарі, візажисти, послуги шоу-балету). Орієнтуючись на ваш бюджет, що був складений перед тим (див. крок план та бюджет),ви обираєте ті послуги, які вам необхідні в першу чергу. Звертайте увагу на якість послуг ведучих, фотографів або декораторів. Не завжди ваші очікування виправдаються, а підрядники такого рівня не несуть перед вами додаткової відповідальності: «Ми не багато беремо, що ті молоді хочуть, і так майже задарма працюємо».Чітко обговорюйте з усіма підрядниками умови та години роботи, формуйте свої думки письмово та підписуйте заяви про надання завдатків!!! Лише наданий аванс є гарантом броні дати за вами.
Усі підрядники повинні:

 • Бути професіоналами та мати досвід (весілля у вас одне та шансів на помилку немає);
 • Мати хороше портфоліо, сторінку в інтернеті та в соціальних мережах;
 • Зустрітись з вами та показати свої «реальні» здібності;
 • Підходити вам по спілкуванню та харизмі.

Ви повинні бути впевненими в своїх підрядниках і легко довірити їм один з кращих днів свого життя.
4. Весільне планування та розподіл бюджету
Ця тема є дуже клопіткою та потребує особливої уваги! Найкраще це робити з допомогою організаторів та координаторів, так Ви економите і час, і гроші. Проте, якщо ви, все таки, готові зробити це самостійно, ось декілька порад:

 • Прислухайтесь до порад родичів та близьких, проте не беріть це за істину.
 • Економити на загальній атмосфері свята не варто (фото, ведучий, декор). Ми пам’ятаємо не дні- ми пам’ятаємо моменти
 • В останній день перед весіллям не витрачайте великих, незапланованих сум грошей - це, найчастіше, імпульсивні покупки, що є непотрібними).

Бюджет весілля
Залежно від важливості та першочерговості, ось невеликий середній розподіл коштів на весілля:
1. Ресторан 30-35%
2. Фото 7-10%
3. Ведучий 6-10%
4. Декор 10-15%
5. Образ нареченого, нареченої 10%
6. Музика 6-10%
7. Кенді-Бар та солодке 5%
8. Транспорт 2%
9. Відео 9%
10. Торт 1%
11. Шоу програма 1%

12. Завершення свята 2% .

На перших 5 пунктах не варто економити, можна підібрати не такі дорогі страви в меню або зменшити години роботи фотографа. Щодо наступних 5, можна знайти хороші аналоги за доступною ціною. Від шоу програми та феєрверків можна відмовитись.

План підготовки
План весілля - це список справ з конкретними термінами та відповідальними особами. Ви повинні кожному заздалегідь дати своє завдання, особливо під час весілля. У весільній сукні не дуже зручно бігати і уточняти, коли вивезуть весільний торт або чи приїхав шоу-балет.
Пам’ятайте! Ви повинні зробити цей день максимально зручним, розслабленим і приємним для себе! Насолоджуватися тим, що відбувається. Усе у Ваших руках
5. День вашого весілля
Скільки часу, грошей та зусиль було вкладено, щоб цей день приніс вам максимум задоволення декілька порад від нас:
1. Налаштуйтесь, що ви найгарніша, найрозумніша та найщасливіша пара на світі. Ваші думки мають місце матеріалізуватись, тому загальна атмосфера свята залежить від вас. Одержуйте задоволення від свята та випромінюйте його для своїх друзів та близьких.
2. Не беріть на себе ніяких завдань у весільний день. Замовте координаторів або дайте найближчим гостям необхідні завдання.
3. Складіть погодинний таймінг весільного дня (читайте у наступних випусках). Нічого страшного, якщо він зіб’ється, загалом у вас є орієнтир.
4. Складіть кілька сценаріїв розвитку подій (виберіть кілька місць для фотосесій та виїзної церемонії на випадок дощу) Усіх нюансів ви не можете прорахувати та, по правді кажучи, і не потрібно. Насолоджуйтесь, смійтесь та отримуйте задоволення.
Все найкраще тільки починається!

Повернутися до списку

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося