Організація весілля

Ми допомагаємо підкреслити основну концепцію такої чуттєвої та важливої події, як весілля. Нашим досягненням є десятки щасливих та задоволених молодят.

Весілля в Замку 25 July 2020
“Не формат” по-українськи весілля Володі та Насті 15 October 2017
Гармонія почуттів весілля Оксани та Остапа 08 October 2017
Зелена казка весілля Володі та Іванки 14 July 2017
Дерево кохання 18 June 2017
Любов у Львові 30 November -0001

Агентство свят «Bonne fete»

Студія декору та флористики агентство Bonne fete у Львові візьме на себе всі складнощі щодо створення декору свята- від розробки концепції торжества і дизайну запрошень до втілення флористики. Через 7 років бездоганної роботи у  сфері ми можемо назвати себе Фахівцями з великої літери, так як отримали величезний досвід, пізнали абсолютно всі тонкощі і нюанси роботи, були винагороджені безліччю подяк від наших молодят. Ми гарантуємо, що знаємо про весілля все і готові запропонувати вам тільки найкраще!

Ваше ідеальне свято - наша робота

Написати сценарій оформлення свята, підібрати декор та квіти, зробити візуалізацію, реалізувати флористику - всі ці послуги і не тільки може запропонувати наша компанія. Однак надання даних послуг - це не вся наша робота. Ми не тільки займаємося декором весілля і позбавляємо вас від клопоту і проблем. Ми створюємо вашу індивідуальну весільну історію, продуману до дрібниць, яка не буде схожа ні на одну іншу. Хочете ідеальне і неповторне весілля, яка стане подією року? З нашою студією ви здійсните ваше заповітне бажання! Ласкаво просимо на офіційний сайт «Bonne fete»!

Звертайтеся за декору та флористики торжества в «Bonne fete», і ви оціните переваги роботи з нами:

  • Завжди індивідуальний і креативний підхід і високий рівень організації
  • Бонусна послуга з розробки концепції, написання сценарію і підбору місця розташування декору (3D модель)
  • Власний весільний декор, можливість спостерігати за процесом розробки декору онлайн
  • Підготовка до оформлення весілля в найстисліші терміни
  • Зручне розташування офісу у Львові
  • Грамотний розподіл витрат і економія бюджету оформлення весілля
  • Гарантоване за договором якісне виконання роботи
  • Відсутність непередбачених ситуацій в день весілля і в період підготовки

На офіційному сайті студії ви можете ознайомитися зі звітами про вже проведені святах, а також відгуками наших щасливих пар. Надихайтеся і починайте планувати власне весілля вже сьогодні. Зв`яжіться з професійним весільним підрядником по телефону або онлайн, щоб обговорити декор свого торжества і замовити весілля своєї мрії!


 

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося