Зелена казка весілля Володі та Іванки

14 July 2017

     У кожній дівчині з дитинства живе казка, яку вона мріє втілити в життя. А найкраще це зробити на власному весіллі. Усі ми виросли на казках про принцес, Попелюшку та Білосніжку, де казкові почуття тісно переплітаються з природою. «І чого б не зробити весілля у стилі Зеленої казки?» - подумали наші молодята. А ми їм у цьому допоможемо з великим задоволенням та натхненням. Володимир та Іванка – це молода, наполеглива та креативна пара, про що символізує колір їхнього дійства. Адже, колір зелені – це недосвідченість молодого подружжя. Казкову стилістику свята доповнюють різні деталі зеленого декору. У цей день молодят оточували квіти та зелень, які підкреслюють красу та ніжність їх почуттів.
     До речі, зелений є також символом Ірландії і за повір’ям приносить щастя. Неповторний декор у зеленому стилі зробить свято вишуканим та дуже оригінальним. Експериментуйте! А ми допоможемо втілити найяскравіші ідеї у життя.

Повернутися до списку

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося