Силіконова накладка як лайфхак для праски, чи варто купувати?

Ця зручна річ, яка дуже полегшує процес прасування. На фото — стара праска, йому багато років і за його роботи, на підошві з’явилися подряпини. Поверхня вже не така рівна і гладка, особливо це відчувається при прасуванні якихось делікатних або ворсистих тканин.

У магазині продаються сіточки з силікону, вони звичайно полегшують процес прасування, але згодом через високі температури і не виправляється. Подивившись в інтернеті інформацію з цього приводу і знайшли таку силіконову накладку, яких в інтернет магазинах безліч. Є і тефлонові, і м’які, були й тонші і товстіші, які завгодно.

Силіконова накладка як лайфхак для праски, чи варто купувати?

Для початку вирішено було спробувати найдешевший варіант, з однією пружиною, але одразу кажу, що з двома зручніше точно. За розмірами вона повинна бути трохи довшою і трохи ширшою за нашу підошву.

Вимкнений праска, ставимо на накладку носик до носика, пружинку фіксуємо так, щоб накладка не сповзала під час роботи і щільно прилягала до праски. З часом накладка все краще буде облягати вашу праску під впливом високої температури. Якщо ви користуєтеся парою, то накладка дуже добре її пропускає завдяки множинним отворам.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *