Вибираємо правильний змішувач для ванної кімнати

Сьогодні змішувачі є поєднанням ідеального дизайну, інтуїтивного управління та розумних технологій. Можливо, саме тому не так просто вибрати правильний змішувач для ванної кімнати. Адже при виборі комп’ютера чи смартфона ми читаємо чіткі параметри: швидкість, діагональ екрану, вага, пам’ять.

Коли ми купуємо автомобіль, ми враховуємо пробіг та рік випуску, модель або колір. І які найвищі стандарти ми можемо встановити для змішувача для ванної кімнати?

Фахівці завжди нагадують, що правильна робота змішувачів залежить від правильного встановлення водопровідних комунікацій. Тому на етапі проектування інженерних комунікацій рекомендується вибирати змішувачі. І якщо хочете зробити правильний вибір, потрібно дивитися на багато аспектів.

Вибираємо правильний змішувач для ванної кімнати

Існує три основні типи змішувачів для ванної кімнати:

раковини

змішувачі

змішувачі для ванни та душу.

Кожен з цих типів заслуговує на вивчення не тільки з точки зору дизайну, але і з точки зору користувачів, захоплень і навіть способу життя. Установка може включати приховані (вбудовані) змішувачі і накладні (відкриті) змішувачі для ванної кімнати.

Змішувачі для ванної можуть бути: механічними, термостатичними та «розумними». Є й інші тонкі методи управління. Знання всіх цих плюсів та мінусів допоможе вибрати найкращий змішувач для ванної кімнати.

Змішувач для раковини зазвичай встановлюється у спеціальний отвір, зроблений у раковині. Зараз дуже актуальна комбінація раковини та стільниці, яка полегшує використання простору навколо раковини. Є змішувачі для умивальників у ванній спеціально розроблені для стільниць.

Змішувач може бути механічним та сенсорним. Вибір механічних елементів керування, ручок, кранів, ймовірно, нескінченний. Це можуть бути змішувачі, підключені до крана або окремо, та з’єднані під накладкою, стільницею або раковиною.

Одним з найцікавіших покращень останнім часом є використання подовжувальних шлангів у змішувачі. Знімні носики з подовжувальним шлангом та душовою кабіною, що прикріплена до крана. Нерідко умивальник знаходиться поруч із туалетом, а душ із біде дає доступ до теплої води.

Змішувачі для умивальника зі світлодіодними індикаторами температури дозволяють завжди точно знати температуру проточної води. Сенсорні змішувачі для ванних кімнат також застосовуються. Змішувач можна встановити на краю, стіні або підлозі ванни. Він відрізняється від змішувачів для душу тим, що зазвичай має вилив (вода також може бути залита у ванну через сифон – це виглядає більш функціонально та естетично).

Традиційні змішувачі з механічним керуванням були майже замінені термостатичними. Механічні змішувачі для душу, хоч і дешевше, мають недоліки, які не тільки збільшують витрати на воду, а й можуть становити небезпеку для здоров’я.

Основна небезпека для дітей та людей похилого віку – це раптове падіння температури холодної води в системі, підйом води з душу та ризик опіків гарячою водою. Такі раптові падіння тиску виникають, коли труби подачі води (їх діаметри) неправильно розраховані, і система раптово використовує багато води, наприклад, пральну машину або воду для промивання.

Часто такі “стрибки” відбуваються у висотні, “пікові” часи, особливо якщо магістральні труби заблоковані. Ці проблеми були вирішені за допомогою термостатичних змішувачів для душу у світі понад 50 років.

Ви будете вражені тим, скільки води можна заощадити, вибравши правильний змішувач для води. Підраховано, що близько 60 відсотків вода заощаджується домогосподарствами, які запускають термостатичні змішувачі. Вони дозволяють регулювати температуру води лише за кілька секунд. Коли температура води або тиск змінюється, термостат швидко регулює подачу води в душ.

Існують різні системи, які використовуються регулювання потоку води. Нещодавно була впроваджена інновація в рішеннях для ванних кімнат, в якій змішувачі для душу або ванни розділені на приховану частину і відкриту частину.

Прихований змішувач для душу

Встановлюється під час початкового оздоблення, не побоюючись ушкодження глянсової поверхні, а верхній після всіх «брудних» робіт. Сантехнічна система також має бути оцінена на стадії проектування. Сантехнічну систему зазвичай залишають на розсуд сантехніка. Як правило, в цьому випадку всі пристрої будуть з’єднані в одну лінію за допомогою багатошарових трубок, що найбільш легко встановлюються 16-мм. Тим часом діаметр такої труби ледве достатній для душу. І якщо ви використовуєте подвійну насадку для душу, діаметр може бути вже меншим. Розрахунок діаметра труби варто залишити майстру. Однак найчастіше використовуються багатошарові трубки 20 мм або мідні трубки 16 мм. З великою кількістю пристроїв варто використовувати колекторну систему. Приховані змішувачі для ванної мають найбільшу перевагу економії місця. З іншого боку це привабливі дизайни. Навіть найбільші естетичні гурмани цінують привабливі рішення для ванних кімнат. До речі, виробники сантехніки пропонують готові системи, які необхідно сховати під декоративний шар.

Вибираємо правильний змішувач для ванної кімнати

Відкритий змішувач для душу

У цій системі розглядаються кріпильні та гідроізоляційні рішення. Все, що потрібно зробити, це з’єднати труби та закріпити втоплену коробку. Також потрібно спланувати товщину плитки, товщину штукатурки, клею. Прихована коробка має бути мінімум 75 – 90 мм, але не більше 105 мм. Якщо встановити втоплену коробку надто глибоко, кришка не закриється, і доведеться шукати подовжувача, а він не входить у комплект.

Вбудований змішувач для ванни та душу

Мінімалістський дизайн – зрозуміла та інтуїтивно зрозуміла модель з інтуїтивно зрозумілим керуванням, компактними розмірами та механічним керуванням: просто натисніть та обертайте. Особливо в невеликих ванних кімнатах такі елементи забезпечують більший комфорт та затишок.

Вибір насадки для душу

Перевірити змішувач для ванни та душу, а також спроектувати інженерну систему ванної кімнати буде складно, не знаючи яка насадка для душу буде використовуватися. Управління душем залежить від цього. Душ може керуватися за допомогою крана, а також кнопок зручно розташованих на насадці для душу.

Стаціонарна верхня лійка душа з трьома режимами роботи з інтелектуальною системою, яка не тільки запускає або зупиняє потік води, але також регулює її силу та температуру, натискаючи та повертаючи кнопки. Як правило, існує кілька режимів потоку:

струменевий спрей – м’яке обгортання

розумний дощовий спрей – релаксант

дощовий спрей на обличчя – масаж, що нагадує м’який літній дощ.

Останнє ґрунтується на перевіреній концепції розпилення дощу. Використовуючи інноваційні технології, повітря впорскується в поверхню розпилення та змішується з водою. Результатом є напрочуд м’який і гладкий спрей. Поверхня насадки для душу покрита блискучою та міцною хромованою поверхнею або акриловим склом. Цей матеріал є чудовим доповненням до сучасного дизайну. У комплект входить мобільний ручний душ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *