Як реагувати, якщо дитина весь час чіпає маму

Як реагувати, якщо дитина весь час мене чіпає, залазить, застрибує, кусає, б’є лізе до грудей або чіпає за груди після відлучення, засинає тільки торкаючи мою кисть, накручуючи волосся на палець тощо?

Йдеться про погані звички, які закріпилися у дитини, і стали частиною обов’язкового ритуалу заспокоєння, засинання, вираження невдоволення чи пошуку стимуляції.

Як реагувати, якщо дитина весь час чіпає маму

У цьому пості розповім як неправильно та як правильно реагувати.

НЕ терпіти! Багато мам роками страждають від таких проявів, бо не знають, як на це реагувати.

Їм здається, що дитині “необхідно це дати, якщо вона цього так потребує», але це величезна помилка. У жодному разі не терпіть вашу незручність на догоду бажанню дитини. Саме своїм терпінням ви завдаєте шкоди і собі, і дитині, порушуєте кордони. свого тіла, привчаєте його порушувати ваші кордони, ваше тіло, його комфорт і безпека знаходяться в зоні вашої відповідальності, відчуваючи дискомфорт, ви зриваєтеся на дитину через те, до чого самі її привчили!

Чітко вирішіть для себе, що вам це більше не підходить, ухваліть рішення відучити дитину. Важливо розуміти, що дороги назад немає. Якщо сумніваєтеся у своєму рішенні і при першому натиску здаєтеся, краще не починати. Інакше ваш авторитет зазнає великого краху.

Повідомте дитині спокійним тоном, що з сьогоднішнього дня ви більше не хочете, щоб вона… (назвіть дію).

Як реагувати, якщо дитина весь час чіпає маму

Коротко скажіть без зайвих пояснень та почуття провини, що вам це боляче/неприємно/не подобається, і ви вирішили, що більше цього робити не можна.

Будьте готові до того, що дитина не погодиться з таким погіршенням умов, почне протестувати, ігнорувати ваші заборони, завзято перевіряти серйозність ваших слів.

Тому не здавайтеся, не погоджуйтеся, притримуйте руку дитини, не дозволяючи себе торкатися неприємним для вас чином. Можна дитину відволікти, запропонувати альтернативу, встати та піти.

Цей процес триватиме кілька днів. Заручіться допомогою та підтримкою близьких. Паралельно більше грайте, приділяйте час дитині, хвалите за те, що вона намагається позбавитися неприйнятних звичок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *