Коли “планка” стає небезпечною

Любов народу вправу «планка» завоювало з часів початку «Скаженої сушки». Люди стоять у планці хвилинами, годинами, тижнями і, напевно, роками.

Є цілі рухи та змагання, хто довше простоїть. Але чи думають вони, наскільки згубно може бути ця вправа, якщо робити її неправильно. Тому що робили вони його неправильно, можна скільки завгодно дивитися ці ролики і бачити там піпець просто. Про правильне тринування читайте тут https://vnk1.kiev.ua/.

Коли "планка" стає небезпечною

Сама вправа дуже хороша. У ньому чудово тренуються м’язи всього тіла. Але як і в будь-якій справі «багато не означає краще». Вже давно провели дослідження та відомо, що достатньо 10 секундного підходу. Після приблизно 37 секунди потрібні м’язи розслабляються і все тіло повисає на суглобах і зв’язках, страждає хребет.

Особливо дістається попереку.

Як правильно виконувати вправу «планка»:

  • робимо три часті покашлювання
  • із положення лежачи на животі встаємо на передпліччя. Тіло одна пряма лінія, що ніде нічого не провисає. Лопатки не стирчать.
  • погляд спрямований у край килимка, голова витягнута за потилицю вперед.
  • долоні лежать на килимку. Ними імітуємо рух «ніби розриваємо килимок навпіл»
  • сідниці напружені, таз не провисає. Слідкуємо за попереком, допустимо тільки природний прогин.
  • живіт не вивалюється, для цього ми на самому початку і зробили три покашлювання

Коли "планка" стає небезпечною

У такому положенні стоїмо 10 секунд, потім відпочинок три секунди. Знову 10 секунд стоїмо та відпочинок три секунди. І ще раз стоїмо 10 секунд та відпочиваємо.

Під час відпочинку піднімаємося на коліна, а не падаємо на килимок. Такий варіант вправи у три-п’ять підходів вважається найефективнішим. Обмовлюся, що вагітним та людям з діастазом планку робити не можна! Спробуйте виконати цю вправу в найближче тренування після хорошої розминки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *