Організація корпоративів

У вас планується корпоратив і ви не знаєте, як його оригінально та яскраво реалізувати та часу зовсім не вистачає, тоді вам до нас. Bonne fete чекає))

Корпоратив компанії Фолкмода 08 December 2017

Організація корпоративів

Організація корпоративів - відмінна ідея і одна з форм тімбілдінга (чітко вираженою програми згуртування колективу) для консолідації і єднання співробітників компанії. Це свято для всього колективу фірми, який завжди з нетерпінням його чекає.

Організація тімбілдінга спрямована на чітке виконання вимог великої кількості командних та індивідуальних завдань, в процесі виконання яких між співробітниками виникають дружні, корпоративні відносини. При цьому відбувається формування злагодженого, монолітного колективу, що працює на благо підприємства. Підтверджено практикою, що все корпоративні заходи - це радісні, святкові події, які сприяють об`єднанню всього колективу. Співробітники, які постійно працюють в офісі поруч один з одним, на корпоративі можуть побачити один одного поза робочій обстановці в іншому ракурсі.
Корпоративне свято являє собою яскраве святкову подію в повсякденному житті компанії, враження і спогади якого всі учасники торжества хочуть зберегти в пам`яті надовго. Ця подія буде актуальним для обговорення співробітниками того, яким прекрасним і дивним виявився цей чудовий день. Проведення корпоративу, безсумнівно, є невід`ємною складовою в сучасному житті колективу і багато в чому визначають робочу атмосферу на підприємстві.
Організація корпоративу у Львові, при хорошій підготовці та якісному проведенні свята, сторицею окупиться новими досягненнями та успіхами в історії вашої компанії. Корпоративні святкові заходи об`єднують колектив, робить з нього згуртовану і дружну команду. Організація корпоративних свят сприяє значному підвищенню рівня психологічного комфорту ваших співробітників, який позитивно впливає на підвищення продуктивності і якості їх праці.
Організація корпоративів - один з напрямків діяльності нашої «Bonne Fete» компанії, що має солідний досвід в організації та проведенні подібних заходів. Професійний сценарій організації і проведення корпоративу, підготовлений нашими досвідченими сценаристами і режисерами сприятиме формуванню командного духу ваших співробітників, підвищенню рівня особистої відповідальності кожного за командний результат. Крім того проведення корпоративів прищеплює навички успішного розуміння і злагодженої взаємодії членів вашої команди в різних нестандартних ситуаціях.

Ми пропонуємо кілька видів проведення корпоративів, які відрізняються різними рівнями складності. Найскладнішим вважається офіційний банкет з повним обслуговуванням. Ми організовуємо такі корпоративи для дуже великих організацій за участю іноземних партнерів і офіційних осіб. Корпоратив іншого рівня, з неповним обслуговуванням, проводиться в менш офіційній обстановці за окремо стоять столиками. Вони дуже популярні, так як проходять в більш невимушеній обстановці. І третій вид корпоративу - легкий фуршет, який відрізняється тим, що всі закуски розташовані на спеціальних столах, і кожен гість самостійно вибирає собі частування на свій смак.

Незалежно від вашого вибору, наша event-компанія візьме на себе вирішення всіх питань, пов`язаних з його підготовкою і проведенням. Ми підготуємо, узгоджений з вами сценарій, приготуємо святковий стіл, підберемо професійного ведучого, забезпечимо музичний супровід, щоб ви спокійно і весело провели святковий вечір. Особливі відчуття завжди викликає казкове свято - новорічний корпоратив. Це пов`язано зі спогадами дитинства, мріями і виконанням заповітних бажань.

Також дуже великою популярністю користується наша послуга - корпоратив на природі. Цей чудовий корпоративне свято на свіжому повітрі, який відповідно до ваших бажань підготують і проведуть наші професійні співробітники.

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося