Організація свят

Зробіть своє свято феєричним та незабутнім, а Bonne fete – найкращі у цьому помічники))

Новий Рік 2020 в ресторані "Бенкетний Дім" 01 January 2020
Новий Рік 2020 в Пороховій Вежі 01 January 2020
Новий Рік 2019 01 January 2019
Новий Рік 2018 в ресторані "Бенкетний Дім" 01 December 2018
Новий Рік 2017 в ресторані "Бенкетний Дім" 30 November 2018
Новий Рік 2016 в ресторані "Бенкетний Дім" 29 November 2018

Організація свят від «Bonne Fete»

Агентство організації свят «Bone Fete» - це одна з найсильніших авторських груп, яка здатна розробити і реалізувати найсміливіші і незвичайні проекти: досвідчені харизматичні ведучі, талановиті та креативні сценаристи, режисери-постановники, декоратори і дизайнери.

Ми маємо в своєму розпорядженні незліченним безліччю свіжих рішень для заходів, для яких, здавалося б, уже просто неможливо придумати щось нове.

Клієнтам пропонується широкий вибір оригінальних програм, ексклюзивних сценаріїв та незабутніх шоу для подій будь-якого масштабу.

Будь то організація свят для дітей або для дорослих, проведення весіль або інших заходів, ми зробимо будь-яку подію цікавою, легкою і безтурботною! Просто зробіть замовлення, і ви своїми очима побачите, що таке професійний підхід і високий рівень сервісу.

1. Організація свят для дітей.

Професійне проведення дитячих свят: дитячий День народження, дитяче свято в дитячому садку або школі, Новий рік, випускний в дитячому саду, дитячі майстер-класи, заходи та шоу-програми для дітей. Для роботи з дітьми ми пропонуємо найновіші і популярні програми і сценарії, досвідчених аніматорів і акторів. Можливо оформлення і проведення свят в школі, дитячому садку і Вас вдома - будь-якого рівня!

2. Організація приватних свят і заходів.

Організація і проведення свят для приватних осіб і компаній. Пропонуємо комплексні або окремі послуги різного спрямування: випускний у Львові, тематична вечірка, День народження, ювілей, організація ділових заходів, проведення новорічних свят, і багато іншого. З нами організація свят у Львові можлива з написанням унікального сценарію проведення - за доступними цінами.

3. Артисти і шоу-програми на свято у Львові.

У нашому агентстві Ви можете замовити артистів на свято і оригінальні шоу-номери. Практично жодна організація свят у Львові зараз не обходиться без професійних ведучих, сценарію, а також включення в розважальну програму виступ танцюристів, співаків, артистів оригінального жанру, шоу-вистав, запрошення зірок естради, і інших унікальних послуг.

Наше агентство з організації та проведення свят і корпоративів у Львові максимально відповідально підходить до свого завдання і готове запропонувати оригінальне і незвичайне рішення для будь-якого Вашого заходу. Ми пропонуємо широкий спектр послуг - це не тільки проведення свят, а й підбір майданчика, оформлення та оздоблення приміщень, фото і відео послуги на захід і багато іншого. При цьому замовити захід у нашій компанії Ви можете зовсім недорого. У нашій великій скарбничці Ви знайдете як незамінних учасників будь-якого важливого заходу, так і самі незвичайні, захоплюючі і унікальні шоу-номери!

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося