Весілля в Замку

25 July 2020

Кожна дівчинка з раннього дитинства мріє бути принцесою. Мріє про красиве весілля, про принца, про замок, а найголовніше-про те, щоб всі її мрії здійснювались. І ось коли дівчинка підростає, стає зрозуміло, що той час якого вона так чекала настав. Саме зараз той момент коли її світ перевернеться і вона повірить в чудо….
.
Саме таке чудо трапилось з нашою парою Антоном та Оленкою. Вони мріяли про казку і їхня казка стала реальність. Святкове дійство відбулось у справжньому замку на Львівщині-Сірзькому. Красиві декорації робили територію замку домашньою та затишною, а флористика надавала особливої свіжості.
.
Потрібно також окремо згадати про великий диско-шар, який розміщувався над танцполом, заливав його та відзеркалював усі найщасливіші моменти. Складалось враження, що це якась невідома досі рація яка посилає у всесвіт сигнал – Все буде добре!. А як щодо 1000 м лампочок та свічок які в одну мить спалахнули і дали початок вечірньому застіллю гостей.
.
Цього весілля ми так чекали, 6 місяців проробляли різноманітні концепції, чек-листи і плани, а реалізували всього за місяць! Нереально скажете Ви? Щоб ви розуміли кухню, вбиральні, столи, стільці, декор та воду все привозили ми з собою! Але це того було варте! В наших серцях це свято залишиться назавжди!

Повернутися до списку

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО ВАШЕ СВЯТО
+38 068 875 42 40

Запам’ятайте єдиний номер, щоб точно знати, що свято вдалося. Телефонуйте чи пишіть у Вайбер чи Watsap, або залиште ваш номер телефону, ми з Вами зв’яжемося